MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9669027
*
nr 966 9027
MIRROR
´Gustaviansk stil, height: 105 cm, wear.
´Gustaviansk stil, höjd: 105 cm
Condition: slitage
Estimate:
800
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday June 8 2015
at 19:53:32
- Bid history
Time
Bidder
Bid
6/6 16:50:15
1
500 kr
8/6 18:19:16
2
800 kr
8/6 18:26:24
1
700 kr
8/6 18:26:24
2
800 kr (Robot)
8/6 19:28:29
1
900 kr
8/6 19:48:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar ´gustaviansk stil
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:44
-
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:29
*
MIRROR
Condition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 966 9027
MIRROR
´Gustaviansk stil, height: 105 cm, wear.
´Gustaviansk stil, höjd: 105 cm
Condition: slitage
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 1000 |
Auction date: |
Monday June 8 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
6/6 16:50:15 | 1 | 500 kr |
8/6 18:19:16 | 2 | 800 kr |
8/6 18:26:24 | 1 | 700 kr |
8/6 18:26:24 | 2 | 800 kr (Robot) |
8/6 19:28:29 | 1 | 900 kr |
8/6 19:48:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar ´gustaviansk stil
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:03 -
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:44 -
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:29